ارسال به دوست  نسخه چاپي 

سخنرانی علی حباج، مدیر اجرایی منطقه Iaom خاورمیانه

برگزاری جلسات آنلاین با موضوعات متنوع در حوزه آسیابانی

کنفرانس Iaom در سال 1988 در اردن برگزار شد. با شیوع ویروس کرونا و ایجاد وقفه در برگزاری کنفرانس امسال به جای سی و سومین کنفرانس، سی و یکمین کنفرانس آسیابانان خاورمیانه و آفریقا را برگزار کردیم و امیدواریم به شرایط عادی برگردیم و کنفرانس را طبق روال سال‌های قبل برگزار نماییم.

ضمن تشکر از زحمات تمامی همکارانم، اسپانسرها و حامیان کنفرانس یاد و خاطره یکی از همکارانم را که سال گذشته درگذشتند را گرامی می‌دارم.

ما در سال 2020 برای حفظ ارتباط با آسیابان‌ها یک نشست مجازی 3 روزه ترتیب دادیم که 121 شرکت‌کننده از کشورها و کمپانی‌ها و 55 آسیابان در آن حضور داشتند. همچنین یک جلسه آنلاین در حوزه غلات نیز با حضور 243 شرکت‌کننده داشتیم. 

حال در سال 2021 چه می‌گذرد، باید بگویم سوم تا چهارم نوامبر نشست آموزشی آسیابانی و تعمیر و نگهداری برگزار می‌کنیم که مطالب ارزشمندی در این نشست مجازی ارائه می‌شود و توصیه می‌کنم با صرف هزینه 50 دلار حتماً نیروی انسانی مجموعه‌های آسیابانی در این جلسه مجازی شرکت کنند.

برخی دوستان در مورد اینکه چرا ایمیل از طرف ما دریافت نکردند یا خبری در این خصوص نخواندند، می‌پرسند باید بگویم این به خاطر شرایط سرورها یا ایمیل شما است چون پیام‌های ارسالی بعضاً به عنوان پیغام‌های مزاحم در نظر گرفته می‌شود در حالی که ما در حال اسرال پیام‌ها هستیم.

امروز در ادامه کنفرانس پنل بسیار جذابی با موضوعاتی از قبیل زنجیره تأمین در زمان کرونا، قیمت‌ها، تأخیر در انجام فرایندها، مشکلات منطقه و پیش‌بینی‌ها برای سال تجاری آینده ارائه خواهد شد.

پنل دیگری هم با موضوع اتوماسیون و انقلاب صنعتی در صنعت آسیابانی ارائه می‌شود که موضوعاتش مورد استقبال نسل جوان می‌باشد.