ارسال به دوست  نسخه چاپي 

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگاني استان زنجان:

تقدير از نانوايان، انگيزه‌اي مضاعف براي اين قشر زحمتکش است

زماني، سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگاني استان زنجان در آيين تجليل از برخي نانوايان سطح استان که در محل سالن جلسات اين اداره کل برگزار گرديد، بيان کرد: تجليل از نانوايان، انگيزه‌اي مضاعف براي اين قشر زحمتکش است.

وي شغل شريف نانوايي را آميخته ‏‏اي از هنر، اخلاق و انسانيت دانست و گفت: نانوا با بهره‏‏گيري از هنر طبخ نان و با نهايت کرامت انساني با مشتريان خود رفتار مي‏‏ کند و همهروزه سفره بسياري از خانواده‏‏ها از عطر خوش نان نانوايان، معطر ميشود که اين ارزشي والا براي اين عزيزان سختکوش است.

زماني با اشاره به اهميت ارائه درست خدمات به مردم، خاطرنشان کرد: نان از نعمت‎‎هاي ارزشمند الهي است لذا نانوايان عزيز تا آنجا که ميتوانند در بحث طبخ نان دقت لازم را دارند تا اين نعمت الهي با بالاترين کيفيت به دست مردم برسد.

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگاني استان زنجان شغل نانوايي را شغلي مقدس، شريف و ارزشمند ذکر کرد و ادامه داد: برگزاري چنين برنامههايي منجر به آن ميشود که از لحاظ مادي و معنوي ضمن تجليل از نانوايان در واحدهاي خبازي، فضا براي تامين و توليد نان مرغوب براي همشهريان و هماستانيهاي عزيز فراهم شود.

زماني با بيان اينکه نانوايان زنجاني، انسان‏‏ هايي سختکوش، متدين و بااخلاق هستند، از خدمات و تلاشهاي آنان در خدمترساني به مردم شريف استان قدرداني نمود.