ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیرعامل شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان تهران:

قطعی برق، نانوایان را دچار آسیب کرد

مدیرعامل شرکت تعاونی و عضو هیأت مدیره اتحادیه نانوایان تهران گفت: شرکت تعاونی آمادگی دارد که در صورت تأمین بودجه، در مواقع قطعی برق، نیاز نانوایی‌ها را با در اختیار گذاشتن موتور برق برطرف کند.

 

قاسم زراعتکار در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: متاسفانه در زمان قطعی برق، نانوایی‌ها دچار آسیب فراوان می‌شوند و در شرایطی که از نظر اقتصادی نانواخانه تحت فشار است، این مسأله، ضرر مضاعف برای نانوایان ایجاد می‌کند.

وی افزود: با توجه به اینکه نانوایان با مراجعه به اتحادیه در خصوص قطعی برق و از بین رفتن خمیر گله‌مند بودند، شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان تهران اعلام آمادگی کرده که در صورت مساعدت ارگان‌های مربوطه، موتور برق را برای نانوایی‌ها تامین کند.

زراعتکار با بیان اینکه تعیین نرخ می‌تواند در افزایش کیفیت نان اثرگذار باشد، تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که نانوایی‌ها با آن مواجه هستند، کمبود کارگر ماهر است چرا که دستمزد نانوایان اندک است و برای کارگر نانوایی از نظر اقتصادی به‌صرفه نیست.

 وی در پایان گفت: با توجه به اینکه نانوایان همواره حامی دولت بوده‌اند، امیدواریم به زودی برای رفع این مشکل تصمیم‌گیری شود.