ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مسئول فنی شرکت گل آرد جیرفت:

رعایت اصول مشتری‌مداری در شرکت گل آرد جیرفت

مسئول فنی شرکت گل آرد جیرفت گفت: تقدیر از نانوایان گام مثبتی است و موجب ایجاد فضای رقابتی سالم در بین نانوایان می شود و باز هم امید به ادامه‌دارچنین مراسم هایی هستیم.

 

الهه سعیدی در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستی گفت: شرکت گل آرد جیرفت با بهرهگیری از مدرنترین ماشینآلات روز دنیا و استفاده از پرسنل مجرب تمام تلاش خود را در تولید انواع آرد با بالاترین کیفیت ممکن به کار میگیرد.

وی در ادامه درباره ارائه خدمات به مشتریان بیان کرد: در کارخانه آرد گل آرد جیرفت خدماتی چون مشاوره و راهنماییهای لازم به نانوایان نسبت به خرید آرد مورد نیاز، اعلام نتایج آزمایشگاهی به نانوایانی که درصدد بالا بردن کیفیت نان خود هستند و همچنین روشهای مؤثر در عملآوری خمیر که مؤثرترین عامل در نتیجه کار و طبخ نان باکیفیت و ماندگار است را ارائه میدهیم.

مسئول فنی شرکت گل آرد جیرفت با اشاره به اینکه یکی از نیازهای اولیه و اساسی در هر جامعه تولید نان با کیفیت بالا و ماندگار میباشد، بیان کرد: در راستای تولید نان باکیفیت، علاوه بر دریافت مواد اولیه باکیفیت، مستلزم رعایت اصولی از طرف نانوا میباشدکه  از جمله می توان به استفاده از نیروی انسانی آموزشدیده در پخت نان، پخت انواع نان متناسب با ذائقه مردم هر منطقه و استفاده از آرد سبوسدار به جای آرد سفید (با توجه به اهمیت بالای استفاده از سبوس در برنامه غذایی و ارتقاء سطح سلامت مردم جامعه) اشاره کرد.

وی در پایان گفت: در آخر ضمن تقدیر از این قشر زحمتکش، از مسئولین هم انتظار میرود توجه بیشتر به عزیزانی که در این وادی فعالیت دارند را داشته باشند.