ارسال به دوست  نسخه چاپي 

Bread Alone، با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر باز‌گشایی شد

برند نانوایی Bread Alone، تاسیسات 8 هزار فوت مربعی خود را باز‌گشایی کرده و به گفته این کمپانی، این کارخانه اولین نانوایی تجاری ایالات متحده است که صد درصد با انرژی‌های تجدیدپذیر و بدون سوخت‌های فسیلی کار می‌کند.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از Bakingbusiness ، این کمپانی اولین بار در سال 1983 افتتاح شد و تقریبا 40 سال بعد، یعنی اکنون، این تاسیسات احیا شده و به عنوان نانوایی و کافه فعالیت خواهد کرد.

این نانوایی ردیفهایی از پنلهای خورشیدی 366 کیلوواتی را در محل نصب کرده است که انرژی لازم برای تمامی تاسیسات الکتریکی ساختمان، فرها، هودهای عظیم موجود در محل پخت، فنهای تهویه هوا، پمپها و غیره را فراهم میکند.

 Bread Alone اعلام کرده که نانها را در کورههای آجری خود که سوخت آنها در واقع بقایای چوبهای تجدیدپذیر است، خواهد پخت.

مدیر اجرایی این کمپانی گفت: این اقدام ما به منزله دعوت سایر افراد فعال در صنعت مواد غذایی برای استفاده از انرژیهای تجدیدپذیر است. هدف ما به حداقل رساندن آسیبهای وارده به کره زمین و محیط زیست است و این موضوع، نقطه عطفی هیجانانگیز است برای اینکه سایر تاسیسات نیز اهداف ما را دنبال کنند.

این کمپانی همچنین از غلات تولید شده در منطقه برای پخت محصولات خود استفاده میکند و تمایل دارد بیشتر با تامینکنندگان محلی مواد اولیه همکاری داشته باشد تا به رونق کسبوکارهای محلی نیز کمک کرده باشد.