ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیرعامل شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان تهران:

اولویت کار ما، تولید نان باکیفیت است

مدیرعامل شرکت تعاونی و عضو هیأت مدیره اتحادیه نانوایان تهران گفت: با برگزاری جلساتی، به دنبال برطرف کردن مشکلات نانوایان با دستگاه‌های کارتخوان هستیم.

 

قاسم زراعتکار در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: تمام مشکلات مربوط به دستگاه‌های کارتخوان به مراجع ذی‌ربط اعلام شده است و منتظر هستیم که نتیجه این جلسات را در خدمات‌رسانی و رفع مشکلات نانوایان ببینیم!

وی افزود: در طی این سال‌ها، کارگران نانوایی با تمام تلاش خود پای تنور بوده‌اند تا نان مردم مهیا شود، این در حالی است که با لواش 500 تومانی دیگر نمی‌توان یک واحد نانوایی را مانند گذشته اداره کرد.

مدیرعامل شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان تهران با اشاره به افزایش نرخ خمیرمایه تصریح کرد: خمیرمایه ۴۰ درصد گران شده است و نانوایان برای تأمین آن با چالش‌های بسیار مواجه هستند هرچند که در این زمینه شرکت تعاونی تمام تلاش خود را به کار بسته است تا مانند همیشه به رسالت خود ادامه دهد.

زراعتکار در بخش دیگری از گفته‌های خویش با بیان اینکه اتحادیه نانوایان تهران و تمامی ‌نانوایان این استان توانایی تولید نان باکیفیت را دارند، اظهار کرد: پس از بازدید استاندار از تولید نان در نجف، به وی گفتم که اگر سیم خاردار را از اطراف نانوایان و نانوایی‌ها بردارید و اجازه دهید در انتخاب آرد آزاد باشیم، می‌توانیم بهترین نان را به دست مردم بدهیم.

وی اضافه کرد: در تمام جلساتی که با اعضای دولت و رئیس جمهوری داشتیم، تمام نکات مربوط به شرایط تولید نان در کشور را متذکر شدیم و رئیس‌جمهور هم با ما همراه شد اما باید منتظر باشیم و ببینیم سرانجام رفع مشکلات نانوایان چه خواهد شد!

این عضو هیأت مدیره اتحادیه نانوایان تهران در پایان گفت: همواره به همه نانوایان می‌گویم که علی‌رغم همه مشکلات در زمینه وزن چانه و کیفیت آرد، دعای سفره مردم، بدرقه راهشان است و اگر جلوی آتش تنور می‌سوزند اما عاقبت به خیری همراهشان خواهد بود و نباید فراموش کنند که اولویت کار ما، تولید نان باکیفیت است.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران