ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مديرعامل شرکت آرد سهند مطرح کرد:

سرمايه‌گذاري فني و مالي در راستاي توليد باکيفيت

کارخانه آرد سهند (شرکت گندم‌سايان سهند) يکي از کارخانه‌هاي فعال در صنعت آسياباني است که در راستاي رضايت مشتري و توليد محصول باکيفيت، اقدام به سرمايه‌گذاري کرده است.

 

 اين واحد آردسازي در تلاش است تا آنچه را شايسته مردم ايران است، توليد نمايند. در همين راستا مديرعامل شرکت آرد سهند (شرکت گندمسايان سهند) گفت: مديريت جديد کارخانه آرد سهند با سرمايهگذاري فني و مالي، سعي دارد با ارتقاء اين واحد توليد آرد، همواره رضايتمندي مشتريان را جلب نمايد.

 سيدمهدي آرمندزاده در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستي اظهار کرد: با عنايت به ارتقاء کمي و کيفي خدمات، تلاش خواهيم کرد با توکل به حق تعالي آنچه را شايسته مردم شريف و عزيزمان است، در جهت بالا بردن کيفيت و تنوع محصولات توليدي به کار بنديم.

وي با اشاره به اينکه شرکت آرد سهند در راستاي توليد باکيفيت، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت، بيان کرد: با مديريت و سرمايهگذاري جديد و تصميم به ارتقاء کيفيت و نيز استفاده از متخصصين مجرب در راستاي توليد باکيفيت، براي رقابت در بازار صادراتي و ايجاد اشتغال، تمام تلاش خود را خواهيم کرد.

مديرعامل شرکت آرد سهند در بخش بعدي گفتههاي خويش درباره مشکلات صنعت آردسازي گفت: امروزه صنعت توليد آرد با چالشهاي بسياري دست و پنجه نرم ميکند که ريشه در افزايش هزينههاي توليد اعم از حقوق و دستمزد، هزينه تعمير و نگهداري قطعات، بيمه، ماليات و از همه مهمتر تورم موجود در سيستم مالي کشور دارد.

آرمندزاده در پايان از دولت و دست اندرکاران خواستار شد تا نگاهي ويژه جهت رفع مشکلات بخش توليد داشته و راهکارهاي بلندمدت و کارشناسانهتري را تصويب نمايند.