ارسال به دوست  نسخه چاپي 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوانسار مطرح کرد:

رضایت اداره صمت خوانسار از نانوایان این شهرستان

شهرستان خوانسار یکی از شهرستان‌هایی است که در موضوع تولید نان سبوس‌دار و باکیفیت، گام‌های مؤثری برداشته است. در شهرستان خوانسار، استقبال نانوایان از تولید نان سبوس‌دار و آرد کامل، مثال‌زدنی است و این مرهون زحماتی است که در این شهرستان کشیده می‌شود.

 

در همین خصوص علیرضا نجاتیان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوانسار گفت: آنچه برای ما اهمیت دارد، تولید نان سلامت‌محور است تا بتوانیم دغدغه‌های سلامت نان را رفع کنیم. البته در شهرستان خوانسار، استقبال مردم از تولید نان سبوس‌دار، قابل تقدیر است.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی بیان کرد: با همکاری اتحادیه نانوایان، دوره‌های آموزشی برای نانوایان شهرستان برگزار شده است تا بتوانیم شرایط به‌روز را برای تولید نان در نظر داشته باشیم.

نجاتیان با بیان اینکه نان خوانسار، سوغاتی است، تصریح کرد: نان در شهرستان خوانسار به گونه‌ای است که مردم آن را به عنوان سوغاتی خریداری می‌کنند و این یکی از ویژگی‌های نان این شهرستان است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوانسار در پایان خطاب به نانوایان گفت: نانوایان، قشر زحمتکشی هستند که در هر شرایطی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا نانی سالم تولید کنند.