ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مديرعامل شرکت آرد آزماليان:

بيش از صد کارخانه آرد و صنايع وابسته، مجهز به دستگاه‌هاي آردآزماليان هستند

مديرعامل شرکت آرد آزماليان گفت: با بيش از 30 سال سابقه در صنايع آرد و نان، در سال 1391 شرکت مهندسي آردآزماليان را با هدف طراحي و توليد به‌روز دستگاه‌هاي کنترل کيفي و رئولوژي براي آزمايشگاه‌هاي صنايع آرد و نان و بالا بردن کيفيت محصولات کارخانه‌هاي داخل ايران، به طور رسمي تاسيس نموديم.

 

حيدري در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستي اظهار کرد: اين شرکت ابتدا با توليد دستگاههاي گلوتنشوي و ايندکس و بوميسازي فناوري ساخت آنها در داخل، شروع به کار کرد و پس از آن، تيم تحقيق و توسعه هر سال دستگاههاي توليدشده را به روز کرده و به طور متوسط ساليانه يک دستگاه جديد، بوميسازي و بازطراحي ميگردد که اين دستگاههاي توليدي کاملا قابل رقابت با دستگاههاي اروپايي هستند.

وي افزود: در اين مسير از دانش و تخصص متخصصان ايراني در زمينه طراحي سختافزار، نرمافزار و هوش مصنوعي استفاده شد و توليد دستگاهها با قيمت مناسب، ارائه مشاوره و خدمات پس از فروش، باعث ايجاد اشتغال در داخل کشور و جلوگيري از خروج ارز از کشور گرديد.

حيدري در ادامه درباره دستگاههاي آزمايشگاهي توليد شده بيان کرد: دستگاههايي که تا کنون در زمينه صنايع آزمايشگاهي آرد بوميسازي و بازطراحي شده و به طور کامل ساخت ايران هستند شامل گلوتنشوي، ايندکس گلوتن، فالينگ نامبر، آسياب آزمايشگاهي، ميکروفيدر، هکتوليتر و سديمانتاسيون هستند. به علاوه در سه سال گذشته، دستگاههاي پيشرفته رئولوژي مانند اکستنسوگراف و فارينوگراف با فناوري پيشرفته و برمبناي هوش مصنوعي طراحي و توليد شدهاند.

مديرعامل آرد آزماليان در پايان گفت: دستگاههاي شرکت آردآزماليان مفتخر است که در اين سالها در بيش از 100 کارخانه آرد، نان، ماکاروني، بيسکويت و ديگر کارخانههاي صنايع آرد به همراه آزمايشگاههاي ادارههاي غله استانها و پژوهشکدههاي دانشگاهها، حضور داشته است.