ارسال به دوست  نسخه چاپي 

در گفت‌وگو با نانوايان در حاشيه بازديد از کارخانه آرد سفيد ماهدشت؛

نانوايان خواستار آرد باکيفيت هستند/ آرد سفيد ماهدشت، تأمين‌کننده آرد باکيفيت نان سنگک

يکي از رويکردهاي مهم در جهت ارتقاي کيفيت نان، اين است که نانوايان با روند توليد آرد آشنا شوند. بازديد نانوايان از خط توليد آرد مي‌تواند نگاه مثبتي باشد تا نانوا بداند آسيابان با چه مشقتي آرد مورد نياز را به دست نانوايان مي‌رساند. در بازديد از کارخانه آرد سفيد ماهدشت، با چند نفر از نانوايان گفت‌وگويي انجام داديم که در ادامه مي‌خوانيد.

 

 

پابرجا، يکي از نانوايان سنگکپز است که مديريت واحد نان سنگک پابرجا را بر عهده دارد. وي در حاشيه اين بازديد به خبرنگار نگاه هستي گفت: بازديد از کارخانه آرد سفيد ماهدشت، تجربه خوبي بود چرا که نخستين باري است که يک کارخانه آرد، نانوايان سنگکپز را به بازديد از خط توليد خود دعوت مي‌‌کند.

وي افزود: وقتي مشکلات و مزاياي کارخانهاي را که از آن خريد ميکنيد از نزديک مشاهده نماييد، از نظر رواني ترغيب خواهيد شد که خريد خود از اين کارخانه را ادامه دهيد.

پابرجا با اشاره به اينکه از نخستين کساني بود که از کارخانه آرد سفيد ماهدشت آرد مورد نياز خود را خريداري کرد، اظهار کرد: کيفيت آرد اين کارخانه عالي است، پرسنل آرد را به موقع تحويل ميدهند که اين يک امتياز است و اگر نقدي بشود، به آن توجه خواهد شد.

وي در پايان گفت: از مهندس جلالي که اين موقعيت را براي ما ايجاد کردند، کمال تشکر را دارم.

 

فرهنگ بازديد از کارخانههاي آردسازي، به نفع نانوايان است

عدالتي، يکي از نانوايان سنگکپز در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستي درباره بازديد از کارخانه آرد سفيد ماهدشت گفت: اين بازديد، يک نوع فرهنگسازي است و هرچه ما به اين سمت حرکت کنيم، روز به روز در موضوع بهبود آرد و نان، موفقتر خواهيم شد.

وي افزود: توجه به نياز نانوايان، نوسازي در نانواييها را به دنبال دارد البته اگر مستمر نباشد، تأثير چنداني نخواهد داشت.

عدالتي با اشاره به نانواييهاي موجود در شهر قدس اظهار کرد: در شهر قدس در حال حاضر 32 واحد نانوايي سنگکپز و در مجموع 270 واحد نانوايي فعال داريم.

وي در پايان گفت: برنامهريزي براي بازديد نانوايان از کارخانهها، اقدامي مفيد است و اميدواريم مستمر باشد.

 

آرد سفيد ماهدشت، مطلوب براي نانوايان سنگکپز

الماسي، رئيس اتحاديه نانوايان شهر قدس در حاشيه اين بازديد به خبرنگار نگاه هستي گفت: بازديد از کارخانه آرد سفيد ماهدشت، فرصتي براي نانوايان است تا بتوانيم از نزديک با فرايند توليد آشنا شويم.

وي افزود: بازديد از خطوط توليد کارخانه، براي نانوايان بسيار مفيد و کارآمد است.

الماسي با قدرداني از زحمات مديرعامل و کارکنان آرد سفيد ماهدشت بيان کرد: از مسئولين اين کارخانه سپاسگزارم. کارخانه آرد سفيد ماهدشت، يکي از کارخانههايي است که اصول بهداشتي و رضايتمندي مشتريان را رعايت ميکند که جاي تقدير دارد.

وي با بيان اينکه نانوايان خواستار آرد باکيفيت هستند، تصريح کرد: خواسته هر نانوا، آرد باکيفيت است که کارخانه آرد سفيد ماهدشت اين ويژگي را دارد و مطمئناً بر شمار نانواياني که آرد خود را از اين کارخانه خريداري ميکنند، افزوده خواهد شد.