ارسال به دوست  نسخه چاپي 

برگزاری تور دونات در تورنتو

برنامه جدید تور دونات در مرکز شهر تورنتو راه‌اندازی شده است. تور دونات به مدت هفت سال در سراسر ایالات متحده، کانادا، بریتانیا و ایرلند، از جمله در ونکوور، شیکاگو، فیلادلفیا، نیویورک، پورتلند، سیاتل، بوستون، نشویل، میامی، نیواورلئان، لندن، دوبلین و لاس وگاس اجرا شده است و حالا نوبت تورنتو است.

 

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از Bakemag، جف وولکر، بنیان‌گذار تور دونات میگوید: ما از برگزاری تور تورنتو بسیار هیجان‌زده هستیم. مغازه‌های دوناتبه خوبی کنار هم قرار گرفته‌اند و دونات‌های کانادایی نسبت به دونات‌های دیگر بسیار باکیفیت هستند و ما بسیار مشتاق هستیم که آن‌ها را با مهمانان خود به اشتراک بگذاریم. با قدم زدن بین جالبترین مغازههای دونا‌ت‌فروشی در مرکز شهر تورنتو، شرکتکنندگان در تور، با بسیاری از طعمهای محلی خوراکی‌های مختلف آشنا خواهند شد. این تور عمدتاً در مرکز شهر برگزار می‌شود. ما برای طرفداران هر نوعی از دونات، پیشنهادی داریم، مانند مینی‌دونات‌های داغ و تازه، دونات گیاهی، churros و غیره. ما بی‌صبرانه علاقه‌مندیم که بهترین دونات‌های شهر تورنتو را به مهمانان نشان دهیم.

گفتنی است تورها (40 دلار برای بزرگسالان و 25 دلار برای کودکان 10 سال و کمتر) از جمعه، 18 نوامبر شروع شده و در تمام طول سال اجرا می‌شود. تورها هر جمعه، شنبه و یکشنبه در ساعت 10 صبح اجرا می‌شوند و به زودی روزها و ساعات بیشتری به آن اختصاص خواهد یافت.