ارسال به دوست  نسخه چاپي 

در گفت‌وگو با منتخب اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم مطرح شد:

از تجربیات پیشکسوتان و هیأت مدیره قبلی بهره خواهیم گرفت

محمدباقر کرمی، منتخب اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم استان تهران گفت: از اعتماد نانوایان و اعضای محترم که مرا به عنوان نماینده انتخاب کردند، سپاسگزار هستم و سعی خواهم کرد به خوبی جواب اعتماد آن‌ها را بدهم.

 

وی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: هدف ما حفظ دستاوردهای اتحادیه و بهره‌گیری از تجربیات هیأت مدیره قبلی است.

منتخب اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم استان تهران افزود: وظیفه ما در قبال نانوایان، بسیار خطیر است و ما به دنبال آن هستیم که این مسیر تداوم یابد تا سهمی در افزایش کیفیت نان داشته باشیم چرا که نانوایان به ما اعتماد کرده‌اند.

کرمی با تأکید بر اینکه با استفاده از تجربیات هیأت مدیره قبلی به سمت جلو گام برخواهیم داشت، اظهار کرد: پیگیری مصوبات در راستای احقاق حقوق نانوایان و ایجاد سامانه و بستر برای دستیابی بهتر کارگران و کارفرمایان و از سوی دیگر ایجاد کمیسیون‌های بهداشتی، ایجاد کمیته در راستای دکوراسیون و بهبود شرایط واحدهای نانوایی و بهبود وضعیت بهداشتی، حمایت از نانوایان حجیم و بسترسازی با استفاده از تریبون‌های عمومی، از جمله هدف‌های ما خواهد بود.

وی ادامه داد: در این دوره به دنبال آن خواهیم بود که از نانوایان نمونه منتخب و پیشکسوت، تقدیر کنیم. از سوی دیگر ادامه روند همکاری با آکادمی نان و تداوم آموزش‌ جهت استخدام نیرو در واحدهای حجیم و نیمه‌حجیم را در دستور کار قرار خواهیم داد.

کرمی در پایان گفت: پیشاپیش سال نو را به نانوایان و همکاران تبریک می‌گویم. ان‌شاءا... سال خوب و پربرکتی باشد و البته ان‌شاءا... بتوانیم اعتمادی را که به ما کردند، به خوبی جبران کنیم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران