ارسال به دوست  نسخه چاپي 

رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم:

بازدید از نمایشگاه ایبا، تحول در صنعت نان و شیرینی است/ چشم‌انداز روشن بازدید از نمایشگاه ایبا 2023

رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم گفت: نمایشگاه ایبا هر سه سال یک بار در کشور آلمان در شهر مونیخ برگزار می‌شود. دوره قبل نمایشگاه ایبا، مجازی بود و قطعاً در سال 2023 نمایشگاهی متفاوت را شاهد خواهیم بود.

 

محمدجواد کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: از یک سال و نیم پیش، اطلاع‌رسانی ایبا را آغاز کردیم. در حدود 180 نفر از صنف نان و شیرینی در اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم ثبت نام کردند و ارتباط ما با اتحادیه جهانی نان منجر به آن شد که از سوی آن‌ها برای همه 180 نفر دعوتنامه ابلاغ شود و اتحادیه نانوایان آلمان از اینکه ایرانی‌ها در قالب هیأت تجاری از این نمایشگاه مهم بازدید خواهند کرد، بسیار استقبال کرد.

وی در ادامه با اشاره به کنگره جهانی نان بیان کرد: ایمیلی از اتحادیه جهانی نان به اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم ایران ارسال شده است که طی آن باید کاندیداتوری خود را برای هیأت مدیره اتحادیه جهانی نان اعلام کنیم. همان‌طور که می‌دانید، اتحادیه جهانی نان، یک رئیس و پنج معاون خواهد داشت که ما هم امیدواریم کاندیدای هیأت رئیسه اتحادیه جهانی نان باشیم و ان‌شاءا... بتوانیم رأی بیاوریم.

رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم ادامه داد: ما درصدد هستیم که برای تمامی بازدیدکنندگان ایبا 2023، ویزا دریافت کنیم و با همکاری با شرکت فوژان راهبران، به کار سرعت ببخشیم.

وی اضافه کرد: از روز دوم نمایشگاه ایبا تا روز آخر، کنگره جهانی نان برگزار خواهد شد و همان‌طور که می‌دانید، ایران در سال 2024 میزبان کنگره جهانی نان خواهد بود و دبیرکل اتحادیه جهانی نان، آقای خوزه، در طی سفر به ایران ارزیابی خود را از وضعیت تهران اعلام خواهند کرد و در واقع تأیید نهایی را از نمایشگاه ایبا در مونیخ دریافت خواهیم کرد و امیدوارم که میزبان خوبی باشیم.

کرمی در پایان گفت: حضور در نمایشگاه ایبا، کمک بسیار زیادی به صنعت نان و شیرینی کشور خواهد کرد و امیدوارم این تعاملات و ارتباطات، رشد صنعت را به دنبال داشته باشد و مستمر باشد.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران