ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیر پروژه مسابقات نان حجیم سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران:

آکادمی ملی نان ایران، مکمل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در اجرای مسابقه ملی مهارت

جلالی، مدیر پروژه مسابقات نان حجیم سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران گفت: رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای این است که مهارت‌ها را آموزش دهیم و یکی از مهارت‌هایی که در سازمان فنی و حرفه‌ای خواهان توسعه آن هستیم، آموزش در حوزه مهارت نان است.

 

وی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی اظهار کرد: از آنجا که ما مسابقات بین‌المللی داریم که هر دو سال یک بار برترین‌ها از نقاط مختلف دنیا با یکدیگر رقابت می‌کنند و یکی از این رشته‌ها پخت نان حجیم و نیمه‌حجیم است، با تعامل با آکادمی ملی نان درصدد برآمدیم تا در این مسابقات شرکت کنیم.

جلالی افزود: در سال گذشته، اولین دوره از این مسابقات برگزار شد و در سال جاری هم شاهد برگزاری دومین دوره هستیم که از بین سه نفر برتر امسال و سال گذشته، یک نفر انتخاب شده و به مسابقات جهانی اعزام می‌شود.

مدیر پروژه مسابقات نان حجیم سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران درباره همکاری با آکادمی ملی نان بیان کرد: ما باید به دنبال مرجع و خبرهای هر حرفه‌ای باشیم. در واقع آکادمی ملی نان، مزیت‌‌های بسیاری دارد و خوشبختانه تا کنون همکاری‌های موفق با آکادمی ملی نان داشته‌ایم.

وی در پایان گفت: رعایت استانداردهای بین‌المللی از ضرورت‌ها در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای است و این سازمان با تعاریف استاندارد بین‌المللی، این مسابقه را برگزار کرده است. امیدواریم بخش خصوصی بیشتر وارد عرصه شود تا ما به عنوان بخش دولتی بتوانیم فرهنگ‌سازی کنیم. در واقع با ورود بخش خصوصی می‌توانیم عملکردی موفق‌تر داشته باشیم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران