ارسال به دوست  نسخه چاپي 

عضو هیأت مدیره اتحادیه جهانی نان:

جایگاه ایران در UIBC مستحکم شد

عضو هیأت مدیره اتحادیه جهانی نان گفت: نمایشگاه ایبا بعد از یک دوره که به خاطر کرونا تعطیل شد، پس از 6 سال برگزار گردید. این نمایشگاه در واقع یکی از بزرگ‌ترین رویدادها در صنعت نان دنیا است.

 

محمدجواد کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: اعضای صنف نان و شیرینی، استقبالی بسیار قابل توجه از این نمایشگاه داشتند و در حدود 200 نفر برای بازدید به این نمایشگاه آمدند. سطح نمایشگاه بسیار بی‌نظیر بود که می‌تواند برای کشورهای مختلف، پر از ایده و دستاورد باشد.

وی با اشاره به برگزاری کنگره جهانی نان در کنار نمایشگاه ایبا تصریح کرد: یکی از نکات قابل توجه، برگزاری کنگره جهانی نان بود. در این کنگره، نماینده فرانسه به ریاست اتحادیه جهانی نان درآمد و من با 43 رأی، عضو هیأت مدیره اتحادیه جهانی نان شدم که تأثیر قابل توجهی در صنف و صنعت نان و شیرینی کشور خواهد داشت و اتفاقاتی مثبت را برای آینده کشور رقم خواهد زد.

کرمی در پایان درباره میزبانی ایران در کنگره جهانی نان گفت: کنگره جهانی نان به دلایلی سال دیگر در تهران برگزار نخواهد شد و شهر ونیز از کشور ایتالیا، میزبان کنگره جهانی نان در سال 2024 خواهد بود و میزبانی ایران به سال 2026 موکول شد.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران