ارسال به دوست  نسخه چاپي 

قدردان حمایت مشتریان خود هستیم/ حضور پررنگ شرکت آذریاپ در هفت نمایشگاه صنعت نان

مدیر روابط عمومی شرکت آذریاپ گفت: این شرکت در 6 ماه دوم سال جاری در تمام نمایشگاه‌هایی که مرتبط با صنعت نان بود، حضور پررنگ داشت.

 

محبوب فتوحی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: شرکت آذریاپ در نمایشگاه‌های استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس و قزوین حضوری بسیار چشمگیر داشته است.

وی با ارزیابی مثبت از حضور در نمایشگاه‌ها گفت: شرکت در نمایشگاه، فرصتی است تا با مشتریان خود در ارتباط باشیم و نظرات آن‌ها را درباره کیفیت دستگاه‌ها جویا شویم.

مدیر روابط عمومی شرکت آذریاپ به ارائه محصول جدید این شرکت اشاره کرد و افزود: در 6 ماه دوم سال جاری، دستگاه روتاری وارد بازار شد و خوشبختانه هر روز ۱۰ دستگاه روتاری تولید و روانه بازار می‌شود. استقبال از این دستگاه به نحوی است که سفارش‌ها بیش از تولید است.

فتوحی ادامه داد: در شرکت آذریاپ، پیش‌فروش سال آینده در حالی انجام می‌شود که هیچ‌گونه افزایش قیمتی را لحاظ نکرده‌ایم، این در حالی است که در بازار مواد اولیه با افزایش قیمت مواجه هستیم.

وی درباره استراتژی حضور این شرکت در نمایشگاه‌ها اظهار کرد: دلیل اصلی حضور ما در نمایشگاه‌ها، حفظ نان سنتی در کشور است و ما به دنبال آن هستیم که محصولات جدید را در آینده به بازار عرضه کنیم، در همین راستا واحد تحقیق و توسعه شرکت، مطالعات و بررسی‌هایی را انجام می‌دهد تا تمامی محصولات شرکت آذریاپ از آپدیت به‌روز برخوردار باشد.

فتوحی در پایان گفت: از تمامی مشتریان که در 20 سال گذشته به شرکت آذریاپ وفادار بوده، به ما اعتماد کرده و از ما خرید کرده‌اند، صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم در سال‌های آینده، پرقدرت‌تر و با محصولاتی جدیدتر در خدمت آن‌ها باشیم. از مسئولین هم می‌خواهم از صنعت ماشین‌آلات و نان کشور حمایت کنند. هدف ما، رونق نان سنتی و احیای آن در کشور است.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران