ارسال به دوست  نسخه چاپي 

Alapros از پروژه انقلابی کارخانه آرد در تاجیکستان خبر داد

Alapros، شرکت پیشرو در صنعت ماشین‌آلات آسیابانی، از برنامه‌های خود برای یک سرمایه‌گذاری عظیم در تاجیکستان پرده‌برداری کرده است. آخرین تعهد این شرکت، یک کارخانه آرد پیشرفته تک‌خطی با ظرفیت روزانه 1200 تن است که آماده است استانداردها را در منطقه دوباره تعریف کند.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از millermagazine، این کارخانه نوآورانه آرد که قرار است در سال 2025 شروع به کار کند، زیرساخت‌ها و سیلوهایی کاملاً جدید را در بر می‌گیرد که مساحتی بالغ بر 30 هزار و 500 متر مربع را اشغال می‌کند. شایان ذکر است این تأسیسات، 9 سیلوی عظیم را در خود جای خواهد داد که هریک ظرفیتی معادل 4 هزار تن دارد.

محمت آلاپالا، عضو هیأت مدیره Alapros، اشتیاق خود را در مورد تأثیر بالقوه این پروژه ابراز کرد. وی با تأکید بر تعهد شرکت به نوآوری و پیشرفت گفت: این پروژه پیشگامانه، راه‌حل‌هایی بیسابقه را به صنعت معرفی می‌کند که باعث رشد اقتصادی در منطقه می‌شود.

تاجیکستان با هدف تقویت تولید آرد داخلی، قصد دارد تا سال 2025 حجم واردات آرد گندم را سالانه به زیر 50 هزار تن کاهش دهد. این ابتکار استراتژیک، با هدف کلان کشور برای افزایش تولید آرد خود به 1 میلیون تن در سال، همسو است. طی دهه گذشته، با تقویت ظرفیتآسیاب محلی، واردات دانه گندم به طور پیوسته در حال افزایش بوده است در حالی که خرید آرد گندم نزدیک به 90 درصد کاهش یافته است.

 

تخصص و نوآوری Alapros  در آسیابانی

Alapala و Semih Alapala که از سوی Alapros تأسیس شده‌، دارای تیمی مجرب متشکل از متخصصان در طراحی، اتوماسیون، ماشینآلات آسیابانی و تولید تجهیزات است.

Alapros که کارخانه‌ای سازگار با صنعت 4/0 است، به ارائه محصولات و خدمات رقابتی که زیربنای پیگیری کمال و روحیه «اول تحقیق و توسعه» است، افتخار می‌کند. از توسعه سفارشی و ساخت ماشینآلات آسیابانی گرفته تا خدمات یکپارچه، پیشنهادهای این شرکت به دقت برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحول بازار جهانی طراحی شده است.