ارسال به دوست  نسخه چاپي 

کارخانه گل آرد زاگرس، کارخانه برتر استان زنجان

مدیرعامل کارخانه گل آرد زاگرس گفت: ضمن تبریک به مناسبت روز ملی گندم، آرد و نان خدمت تمام‌ ملت‌ عزیز و سربلند ایران سرفراز، یادآور می‌شوم که ثبت این روز در تقویم ملی، یک کار بسیار خوب و ستودنی از طرف دولت بود که انجام شد.

 

هادی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: پیشنهادی که بارها از تریبون‌های مختلف عرض کرده‌ام، تأکید بر آزادسازی کامل این چرخه است که به نوبه خود ‌یک کار بزرگ و سازنده است. این هدف اگر تحقق پیدا کند، کیفیت فعلی نان دو برابر شده و مصرف بی‌رویه و اسراف در این حوزه به شدت کاهش پیدا می‌کند و این هم به نفع دولت و هم موجب جلوگیری از حیف و میل شدن بیت‌المال است.

وی با اشاره به اینکه دولت باید با جدیت به دنبال تحقق آزادسازی باشد، اظهار کرد: دولت باید به دنبال تحقق صد درصدی آزادسازی باشد. اگر این مهم انجام شود، تحولی شگرف در صنعت آرد و نان کشور صورت خواهد پذیرفت.

این مدیر آردساز ضمن تقدیر از برگزاری روز ملی گندم و نان در استان زنجان، تصریح کرد: در مراسمی که در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان انجام شد، جا دارد از معاون محترم اقتصادی استانداری زنجان جناب آقای دکتر محمدی، مدیرکل امور اقتصادی استان جناب آقای مهندس معظمی، مدیرکل محترم تعزیرات حکومتی جناب آقای مهندس مظفری و مدیرکل محترم غله و خدمت بازرگانی استان زنجان جناب حاج آقای زمانی و همکاران محترمشان تشکر و قدردانی نمایم.

هادی‌زاده در پایان گفت: امید است به یاری پروردگار، بیش از پیش با تمام قوا رو به جلو گام برداریم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران