ارسال به دوست  نسخه چاپي 

افزایش ذخیره غلات در بندر رودخانه میسوری

منطقه بون ویل که در مرکز شهر کوپر و بندر هاوارد در ایالت میسوری در ایالات متحده واقع است، یک جفت سیلوی فولادی ذخیره‌سازی غلات را به عنوان بخشی از یک پروژه زیرساختی 3 میلیون دلاری در تنها بندر عمومی رودخانه میسوری اضافه کرده است.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از worldgrain،  این پروژه با کمک‌های مالی وزارت حمل و نقل میسوری و قانون  ARPAآمریکا با تأکید بر اهمیت و تقویت زیرساخت‌های حمل و نقل و برای توسعه اقتصادی و اجتماعی اجرا شد.

سیلوهای جدید به ترتیب 160 و 240 هزار بوشل غلات را در خود جای می‌دهند. از دیگر پیشرفت‌های این بندر که در سال 1975 تأسیس شده، می‌توان به یک اسکله جدید، نمونه‌برداری از غلات و تعمیر و نگهداری انبارهای قدیمی‌تر اشاره کرد که در مجموع حدود 215 هزار بوشل را در خود جای می‌دهد.

رودخانه میسوری سالانه 4/1 میلیارد دلار محموله جابه‌جا می‌کند. رئیس هیأت مدیره شهر بندری هاوارد، مزایای منطقه‌ای این بندر از جمله کاهش ترافیک در منطقه را مهم دانست.

 مراسم افتتاحیه شامل سخنرانی مقامات محلی، نمایندگان اداره بندر و سهامداران اصلی بود که تأثیر مثبت این پروژه بر اقتصاد محلی و شبکه حمل و نقل منطقه‌ای را مورد بحث قرار دادند.