ارسال به دوست  نسخه چاپي 

دبیر رویداد ملی دریای برکت:

مرکز نوآوری صنعت غذا، مرجع کارآفرینی نوآورانه در صنعت غذای ایران

دبیر رویداد ملی دریای برکت گفت: تا جایی که در جریان هستم، مرکز نوآوری صنعت غذا از بدو تاسیس به عنوان همراه در کنار فعالان نوپا و نوآور بخش‌های مختلف این صنعت قرار گرفته است و توانسته با بخش‌های متفاوت اکوسیستم کارآفرینی، ارتباط برقرار کند.

علی رمضانیمیر در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: مرکز نوآوری صنعت غذا، تعداد بسیار زیادی از فعالان نوآوری را بهعنوان مخاطب بالقوه خود دارد و میتواند جذب حداکثری این مخاطبان را در دستور کار قرار داده و به مرجع ملی تبدیل شود. ما نیز در برگزاری رویداد ملی دریای برکت، بزرگترین رویداد کارآفرینی نوآورانه در صنعت شیلات کشور، این شانس را داشتیم که مرکز نوآوری صنعت غذا را به عنوان حامی اثرگذار و همراه، در کنار خود داشته باشیم. گفتنی است در رویداد دریای برکت که به همت بنیاد برکت و شتابدهنده سریر برگزار شد، مسئولانی از وزارت کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه تحقیقات علوم شیلاتی، سازمان شیلات ایران و برخی دیگر از سازمانها، بهعنوان حامی حضور داشتند و توانستیم همکاری لازم را تجربه کنیم.

وی ادامه داد: رویداد ملی دریای برکت پس از ثبت 485 طرح از سراسر کشور، طی چندین مرحله آموزش و داوری، به ۳۰ تیم نهایی رسید که در اختتامیه رویداد به میزبانی مرکز نوآوری صنعت غذا و با حضور مدیران دولتی بخشهای مرتبط و سرمایهگذاران، تقدیر شدند.

علی رمضانیمیر با بیان اینکه مرکز نوآوری صنعت غذا، به همراهی همه دلسوزان صنعت از جمله کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان نیاز دارد، اضافه کرد: این مرکز میتواند به جایگاهی مهم در اکوسیستم نوآوری کشور دست یابد و از منظر کارآفرینی نوآورانه در صنعت غذای ایران، مرجعیت یابد.