ارسال به دوست  نسخه چاپي 

Pasta Noodles Co، شرکتی متمایز با ارائه فناوری پخت سریع

بنیان‌گذار شرکت Pasta Noodles Co گفت: محصولات جدید شرکت الهام گرفته از غذاهای کلاسیک ایتالیایی است که با مواد طبیعی ساخته شده و در عرض دو دقیقه آماده مصرف هستند.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از foodnavigator، وی بیان کرد: ما بر این باوریم که رشد آینده صنعت در گرو گسترش و به‌کارگیری فناوری پخت سریع است و ما در نهایت، علم چگونگی کاهش زمان و تلاش صرف شده برای پخت ماکارونی را به دست آوردیم و در حالی که یک طعم ایتالیایی اصیل را ارائه می‌کنیم همان‌طور که مصرف‌کنندگان از ماکارونی انتظار دارند، همزمان در حال بالا بردن سطح انتظارات مصرف‌کنندگان از صنعت تولید مواد غذایی، به خصوص ماکارونی هستیم چرا که گزینه‌هایی باکیفیت را تولید می‌کنیم که برای مدت‌ها در فروشگاه‌ها دیده نمی‌شدند.

ماه گذشته شرکت Pasta Noodles Co اولین مجموعه محصولات پخت سریع خود را با معرفی سه ماکارونی ایتالیایی که با کمک Mac and Cheese و Marinara تولید شده بود، عرضه کرد. 

برخلاف ماکارونی‌های معمولی که پخت آن‌ها تقریباً هشت دقیقه طول می‌کشد، پخت ماکارونی این برند به دلیل فناوری بخار آن، دو دقیقه طول می‌کشد. این شرکت ماکارونی را به طور کامل با بخارپز می‌پزد و بعد، دو ساعت خشک می‌کند که باعث کاهش حجم و اندازه محصول می‌شود سپس مصرف‌کننده پس از خرید، باید سس را به ماکارونی اضافه کند و به مدت دو دقیقه در مایکروویو قرار دهد.

بر اساس داده‌های Statista، در ایالات متحده، 55 درصد از بزرگسالان در یک نظرسنجی جهانی گفتند که به طور منظم ماکارونی می‌خورند و علاوه بر این، مصرف‌کنندگان آمریکایی سالانه 5/15 میلیارد وعده نودل فوری مصرف می‌کنند.

با استفاده از این محصول، شما می‌توانید یک وعده غذایی کامل را در دو دقيقه درست کنید.

 

مترجم: کمند ابراهیم زاده