ارسال به دوست  نسخه چاپي 

پس از دوسال وقفه، استانبول میزبان فعالین صنعت آرد و نان خواهد بود

مدیر ارشد اجرایی سیزدهمین نمایشگاه صنعت آرد، نان و‌ شیرینی ترکیه گفت: در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز CNR Expo استانبول، سیزدهمین نمایشگاه صنعت آرد، نان و‌ شیرینی توسط شرکت مسه اشتوتگارت برگزار می‌شود.

 

شهرام در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستی گفت: فعالان بینالمللی صنعت آرد و نان بار دیگر جهت معرفی آخرین دستاوردها در بازار ترکیه که شاهراه اصلی این صنعت به آسیا و اروپا میباشد گردهم میآیند تا بعد از دو سال وقفه به دلیل همهگیری کرونا این صنعت را احیا کنند.

وی افزود: هرچند که تجارت این صنعت به صورت آنلاین رشد چشمگیری داشته ولی اکنون سیزدهمین دوره نمایشگاه ایباکتک فرصت ارزشمندی را مهيا کرده تا دوباره در شرایطی مطلوب گرد هم آیند.

مدیر اجرایی و نماینده شرکت مسه اشتوتگارت در ایران ادامه داد: این نمایشگاه در مدت چهار روز از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۲ اسفند در محلی به وسعت بیش از ۵۰.۰۰۰ مترمربع و حضور ۱۱ پاویون و بیش از ۴۰۰ شرکت صاحبنام این صنعت برگزار میگردد.

به گفته وی شرکت مسه اشتوتگارت برگزارکننده آلمانی نمایشگاه، که تجربه بیش از ۱۰۰ ساله در زمینه برگزاری نمایشگاه دارد و به عنوان یکی از باتجربهترین برگزارکنندگان در حوزه نان و شیرینی، برگزارکننده نمایشگاه sudback، تمام توان و ابزار خود را به کار گرفته تا کیفیت این نمایشگاه را هر سال بالاتر ببرد و با توجه به رضایت غرفهداران و بازدیدکنندگان در دورههای قبل و استقبال مجدد از این نمایشگاه میتوان ادعا کرد که در این زمینه موفق بوده است.

شهرام افزود: شرکت مسه اشتوتگارت پیشبینی میکند بیش از ۸۰.۰۰۰ بازدیدکننده از ۱۰۰ کشور از اين نمایشگاه بازدید داشته باشند.

وی درباره برگزاری این نمایشگاه بیان کرد: سیزدهمین دوره نمایشگاه ایباكتک (IBAKTECH) ترکیه با حمایت وزارت تجارت جمهوری ترکیه، سازمان توسعه صنایع کوچک و متوسط ترکیه، کنفدراسیون نانوایان و قنادیهای ترکیه، انجمن صنعتگران و توسعهدهندگان صنایع غذایی ترکیه، انجمن نانوایان و تولیدکنندگان ماشینآلات نانوایی ترکیه برگزار میگردد و انتظار میرود با برگزاری بیش از ۵۰۰ جلسه B2B سطح کیفی نمایشگاه رشد چشمگیری داشته باشد.

شهرام درباره جزییات ایبا تک گفت: از طرفی برگزاری رویدادهای جذاب همزمان با نمایشگاه این فرصت را میدهد که مصرفکنندگان نهایی مستقیما و بدون واسطه کیفیت محصولات را محک بزنند.

وی در پایان گفت: نمایندگی شرکت مسه اشتوتگارت در ایران آمادگی خود را در خصوص همکاری و کمک به صنعتگران عزیز کشور اعلام و از آنها دعوت مینماید با حضور در این نمایشگاه که به یقین دروازه ورود به بازارهای سوریه، عراق و شرق اروپا میباشد از این فرصت بهرهمند گردند.

جهت اطلاعات بیشترلطفا به وبسايت و يا شماره تلفن مراجعه فرماييد:

www.irsanp.com

02122603283- آقاي مسعود كرمي