ارسال به دوست  نسخه چاپي 

Puratos USA ، یک مرکز نوآوری افتتاح کرد

کمپانیPuratos ، یک مرکز نوآوری را به عنوان هفتمین شرکت خود در ایالات متحده افتتاح کرد. این تشکیلات 10 هزار فوت مربعی شامل تجهیزات پیشرفته و فضاهای اختصاصی برای نانوایی، محصولات نانوایی شیرین و نوآوری شکلات و همچنین دفتر کار و اتاق جلسات است.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از Bakingbusiness، رئیس Puratos USA میگوید: مراکز نوآوری، بخشی از شرکت ما و یکی از راههایی است که سرعت ورود ما را به بازار افزایش میدهد. ما هیجانزده هستیم که ردپای خود را در شمال غربی ایالات متحده، یک مرکز پر جنب و جوش برای نوآوری و فناوری، گسترش دهیم. مشتریان محلی و منطقهای با امکان دسترسی به جدیدترین تجهیزات، تخصص، آموزش و تحقیقات در مورد گرایشهای غذایی، اکنون میتوانند نوآوری را سریعتر از همیشه پیش ببرند.

این مرکز با در نظر گرفتن پایداری و با مصرف پایین انرژی برای کاهش ردپای کربن طراحی شده است. مانند تمام مراکز Puratos در ایالات متحده، برق ساختمان 100 درصد از منابع انرژی تجدیدپذیر تأمین میشود. تمام ضایعات غذایی این شرکت، کمپوست میشوند و کاشیهای مصرفی در این مرکز نیز از 68 درصد مواد بازیافتی ساخته شدهاند. برای تسهیل رفت و آمد کارمندان و کاهش ازدحام و ترافیک، کارمندان به وسایل نقلیه شارژی، محل نگهداری دوچرخه و سرویس دسترسی دارند.

هدفPuratos ، حرکت به جلو و ایجاد راهحلهای نوآورانه برای سلامت و رفاه مردم در همه جا است.

مراسم افتتاحیه این مرکز نوآوری در 31 مارس (11 فروردینماه) برگزار شد و مشتریان از این مرکز و تجهیزات آن بازدید کردند و همچنین برای مصرفکنندگان از آخرین ترندهای مصرف محصولات نانوایی، شیرینی و شکلات و تحقیقات اختصاصی Puratos سخنرانی شد.

رئیس Puratos USA گفت: با تقریباً 90 مرکز نوآوری در سراسر جهان و تیمی متشکل از 600 مشاور فنی، مراکز نوآوری ما مراکز مهمی هستند که به مشتریان اجازه میدهند از شبکه جهانی متخصصان و آخرین ترندها بهره ببرند و اینها همه آینده نوآوری در بخش مواد غذایی را هدایت میکنند.