ارسال به دوست  نسخه چاپي 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی:

نمایشگاه، فرصتی برای احیای صنعت آرد و نان است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در بسیاری از استان‌های کشور انجام شده است که نتیجه آن به سایر نقاط کشور نیز تسری پیدا می‌کند.

 

 

بهروز محبی نجم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: مسئولان ذی‌ربط با دقت به رفع مشکلات می‌پردازند و زمینه سوءاستفاده و انحرافات، شناسایی می‌شود تا تصمیم‌گیری دقیق‌تری در این راستا انجام گیرد.

وی افزود: اجرای چنین طرح‌هایی از سوی دولت، می‌تواند در راستای پایش و رصد اقتصاد کشور، بسیار مفید و مثمر ثمر باشد.

این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه غلات، آرد و نان (ایبکس 2022) گفت: نمایشگاه، توانمندی‌ها و مزیت‌های شرکت‌های مختلف را نشان می‌دهد و می‌تواند زمینه را برای بازاریابی فراهم کند و در این راستا قراردادهایی هم منعقد می‌شود که در واقع کارهایی بسیار مفید است.

محبی نجم‌آبادی با بیان اینکه حوزه آرد و نان به طور مستقیم نیازمند رصد است، تصریح کرد: از آن‌جا که آرد و نان در سلامت مردم بسیار تأثیرگذار و مهم است، دولتمردان باید به طور مستقیم نظارت بر صنعت آرد و نان کشور را در دستور کار قرار دهند تا دهک‌های پایین جامعه که بیشترین استفاده را از این حوزه دارند، بتوانند نان باکیفیت مصرف کنند بنابراین نمایشگاه فرصتی است تا تصمیمات خوب در این زمینه اتخاذ شود.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران