ارسال به دوست  نسخه چاپي 

بازسازی آزمایشگاه اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان البرز

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز گفت: استان البرز دارای ظرفیت بالای تولید آرد باکیفیت به میزان 3 میلیون تن در سال است. این مهم به برکت سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در کارخانه‌های آرد با تکنولوژی بالا است.

 

محمد مجرد در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: درصدد هستیم از این امکان نهایت بهره‌مندی را داشته باشیم تا بتوانیم صادرات آرد را در دستور کار قرار دهیم.

وی درباره خرید تضمینی گندم استان البرز هم گفت: خوشبختانه استان البرز، پنجمین استان در خرید تضمینی گندم است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز افزود: در خصوص موضوع ذخیره‌سازی گندم در سال ۱۴۰۲، با آرامش و اطمینان توانستیم آرد گندم مورد نیاز استان را تأمین کنیم. نکته قابل توجه، این است که بخشی از آرد استان البرز به تهران ارسال می‌شود.

مجرد در ادامه درباره ذخیره استراتژیک کالاهای اساسی استان البرز تصریح کرد: برای نخستین بار توانستیم کالاهای اساسی مورد نیاز را در استان البرز ذخیره‌سازی کنیم.

وی در بخش پایانی گفته‌های خویش از بازسازی آزمایشگاه اداره کل غله و خدمات بازرگانی این استان خبر داد و گفت: اقداماتی بسیار خوب و ماندگار در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان صورت گرفته است که در رأس آن‌ها می‌توان به بازسازی و تحول آزمایشگاه این اداره کل و اجرای طرح‌های عمرانی اشاره کرد.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران