ارسال به دوست  نسخه چاپي 

معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران:

موجودی قابل قبول گندم در استان تهران/ وضعیت کیفی نان، مطلوب است

معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: از زمان حضور در بخش بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران، تأمین گندم کیفی برای استان را به طور جدی پیگیری کردیم .

 

مهندس مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: موجودی گندم را به عددی قابل قبول از لحاظ کمی و کیفی رساندیم چرا که باید گندم مطلوب در اختیار کارخانه‌های آرد قرار بگیرد. در حال حاضر کارخانه‌های آرد از این لحاظ مشکلی ندارند.

وی افزود: با توجه به برگزاری جلسات و تلاش ما در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران، اکنون وضعیت کیفی گندم استان، یکنواخت و مطلوب است و هیچ شکایتی مبنی بر کیفیت گندم از کارخانه‌های آرد و نیز از نانوایان بابت کیفیت آرد به ما منعکس نشده است .

معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران ادامه داد: امیدواریم تا چند ماه آینده، وضعیت به گونه‌ای باشد که بتوانیم یکنواختی کیفیت آرد را حفظ کنیم.

مرادی در بخش دیگری از گفته‌های خویش درباره وضعیت نانوایی‌های استان تهران گفت: وضعیت کیفی نان در تهران، نسبی است.

وی درباره کیفیت نان حجیم و نیمه‌حجیم اظهار کرد: در مجموع، وضعیت کیفی نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم در تهران مطلوب است و به نظر می‌آید با بسترسازی می‌توانیم فرهنگ مصرف و تولید نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم را گسترش دهیم.

معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران در ادامه از برگزاری جلسات با اتحادیه قنادان خبر داد و گفت: تا کنون جلساتی با اتحادیه قنادان برخی از شهرستان‌های استان تهران در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان در خصوص چگونگی تأمین آرد مصرفی این بخش برگزار کرده‌ایم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران